Lech Poznań – Śląsk Wrocław | Blog – Pit Stop Hostel Poznań
Logo Pitstop-hostel
       

Lech Poznań – Śląsk Wrocław

Napisano 26 listopada 2012 w kategorii Sport

Wszystkich wielbicieli piłki nożnej czeka bardzo emocjonujący mecz, który 30 listopada 2012 roku rozegra się na Stadionie Miejskim w Poznaniu przy ul. Bułgarskiej 17. W ramach 15 kolejki T-Mobile Ekstraklasy Lech Poznań zmierzy się ze Śląskiem Wrocław. Bilety można kupować na stronie Lecha Poznań, w kasach stadionu lub w punktach partnerskich.

W poprzednim sezonie Lech Poznań wygrał na własnym boisku ze Śląskiem 2:0, we Wrocławiu nie obronił zwycięstwa przegrywając 3:1. Jak będzie tym razem? Dowiemy się już 30 listopada od godziny 20.45, kiedy to rozpocznie się bardzo emocjonująca gra.

Zapraszamy do Poznania na wspaniałe sportowe wydarzenie, a na nocleg do naszego hostelu Pit Stop.

„W dniu 30 listopada 2012 r. bilet na mecz: Lech Poznań – Śląsk Wrocław  upoważnia do przejazdu środkami komunikacji miejskiej organizowanymi przez Zarząd Transportu Miejskiego bez dodatkowych opłat. Kibice będą mogli skorzystać z powyższych przejazdów 2 godziny przed meczem oraz 3 godziny po zakończeniu meczu”

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

Comment

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <strike> <strong>