Targi Mody – Poznań – Fashion Fair | Blog – Pit Stop Hostel Poznań
Logo Pitstop-hostel
       

Targi Mody – Poznań – Fashion Fair

Napisano 16 sierpnia 2012 w kategorii Targi

Wielbiciele mody, osoby zawodowo związane właśnie z tą dziedziną gospodarki, z pewnością nie mogą opuścić niezwykle ważnej imprezy, jaką niewątpliwie jest jesienna edycja: Targi Mody – Poznań – Fashion Fair, jaka odbywa się na Międzynarodowych Targach Poznańskich w terminie od 11 do 13 września 2012 roku. Edycja odbywająca się we wrześniu zostanie podzielona na trzy salony tematyczne, wśród których znajdą się:  NEXT SEASON – Salon Odzieży, Bielizny i Dodatków,  FAST FASHION – Salon Mody oraz Salon Obuwia, Skóry i Wyrobów Skórzanych BTS.

Podczas targów będzie można zobaczyć mnóstwo ważnych pokazów, a także zdobyć najnowszą wiedzę na temat branży podczas cyklu merytorycznych spotkań, konferencji i wydarzeń.  Odwiedzający zapoznać się będą mogli z najnowszymi kolekcjami na wiosnę 2013 roku, obejrzeć handlowe pokazy, zarówno polskich jak i zagranicznych projektantów. Ciekawym elementem targów są z pewnością fora, pokazy oraz wykłady, takie jak np: Jak zostać artystą sprzedaży, jak się dobrze sprzedać, Aromamarketing i audiomarketing – nowe narzędzia sprzedaży oraz konferencje dotyczące strategii eksportowych, prawnych i organizacyjnych aspektów  handlu międzynarodowego czy informacje na temat rynków mody w krajach Bliskiego Wschodu.

Profesjonaliści z pewnością znajdą coś dla siebie – wśród wielu wystawców znajdzie się bowiem z pewnością kilkunastu z którymi można nawiązać udane kontakty biznesowe. Warto przygotować się do tych trwających trzy dni targów, by jak najlepiej wykorzystać czas spędzony w Poznaniu. Zapraszamy osoby zainteresowane noclegiem podczas Targów Mody do odwiedzenia Hostelu Pit Stop, który mieści się zaledwie 1,5 km od Międzynarodowych Targów Poznańskich (to tylko 13 minut pieszo od  hostelu lub 3 minuty samochodem) Zapraszamy.

Więcej informacji na temat Targów Mody uzyskasz na tej stronie.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

Comment

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <strike> <strong>