Rockowe Koncerty w Poznaniu | Blog – Pit Stop Hostel Poznań
Logo Pitstop-hostel
       

Rockowe Koncerty w Poznaniu

Napisano 31 października 2012 w kategorii Rozrywka

Początek listopada szykuje się naprawdę rockowo dla wszystkich wielbicieli ostrzejszych brzmień. W Poznaniu wystąpią w różnych miejscach naprawdę znani i lubiani artyści, dzięki którym listopadowe, chłodne wieczory staną się naprawdę bardzo przyjemne.

Rockowe brzmienia rozpoczyna w listopadzie zespół VOO VOO z koncertem zorganizowanym w klubie jazzowym Blue Note. Zespół z 30 letnim stażem będzie promował tu 3 listopada swój najnowszy album zatytułowany ni mniej ni więcej tylko „Nowa płyta”.

Fani zespołu Kult z pewnością nie będą chcieli odpuścić sobie kolejnego niezwykłego koncertu jaki odbędzie się na „Międzynarodowe Targi Poznańskie sp. z o.o. – MTP” przy ulicy  Głogowskiej 14. W niedzielę, 11 listopada o godzinie 19.00 zespół na czele z Kazikiem odegra swoje najlepsze utwory.

Dla uzupełnienia dawki rockowego grania 16 listopada, również na Międzynarodowych Targach Poznańskich zagrają dwie, fantastyczne rockowe grupy: Hey oraz Dry The River. Wielbicieli dobrej muzyki z pewnością nie powinno tam zabraknąć.

Jeśli szukacie noclegu przed i po koncertach, serdecznie zapraszamy do naszego hostelu Pit Stop, w którym przygotujecie się do wyjścia na ulubiony koncert i  odpoczniecie po muzycznych wrażeniach.

Posłuchaj utworu zespołu Dry The River:

komentarzy: 0 » tagi: ,

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

Comment

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <strike> <strong>