Pyrlandia 2012 | Blog – Pit Stop Hostel Poznań
Logo Pitstop-hostel
       

Pyrlandia 2012

Napisano 28 sierpnia 2012 w kategorii Rozrywka

Fot: Dni Pyrlandii

Dla poszukujących rozrywki dla całej rodziny już 1 września na Łęgach Dębińskich w Parku Jana Pawła II odbędzie się niezwykły, jubileuszowy festyn rodzinny: Pyrlandia 2012.  10 edycja ma swoje własne hasło i brzmi ono: „Porzundna Pyrlandia”. W trakcie festynu głównym tematem będzie ekologia i jak zwykle rozsmakować się będzie można w pyrach, przygotowanych w najróżniejszym stylu.

Pyrlandia to oczywiście również koncerty. Zagrają  zarówno dobrze znani muzycy, jak i Ci dopiero walczący o swoje miejsce na scenie. Muzyczne debiuty zaliczą, dzięki drugiej edycji konkursu  „INEA GRA – scena jest twoja”,  takie zespoły jak : Rusty Cage, Dell Arte i Tickets, Please! . Na scenie przed publicznością zagrają również popularne zespoły, takie jak Arka Noego, Dixie Company czy w wieczornym koncercie Strachy na Lachy. Ponad 30 tysięczna publiczność, jaka prawdopodobnie, jak co roku,  zbierze się w Parku z pewnością nie będzie mogła narzekać na brak muzycznych doznań.

Również dzieci, ponieważ jest to typowo festyn rodzinny, nie będą mogły się nudzić. Wśród wielu atrakcji, jakie przygotował organizator, znajdą się m.in warsztaty i zajęcia artystyczne dla dzieci, plenerowe warsztaty: teatralne, plastyczne, muzyczne, językowe, jak również  konkursy – gwarowe, kulinarne i artystyczne oraz niezwykle wciągające gry miejskie. Do tego mnóstwo zabaw sportowych i rozgrywek, które przyciągną uwagę osób wysportowanych lub dopiero mających rozpocząć przygodę ze sportem.

Jeśli więc jesteś wielbicielem regionu Wielkopolskiego to koniecznie powinieneś pojawić się na tej imprezie. Jeśli chcesz zaś zapoznać się z tradycją i kulturą poznaniaków to zapraszamy do przyjazdu i zameldowania się w hostelu Pit Stop.

 

komentarzy: 0 » tagi: , ,

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

Comment

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <strike> <strong>