Październikowe Koncerty Polskich Muzyków | Blog – Pit Stop Hostel Poznań
Logo Pitstop-hostel
       

Październikowe Koncerty Polskich Muzyków

Napisano 9 października 2012 w kategorii Kultura, Rozrywka

Miesiąc październik obfituje w ciekawe koncerty polskich artystów, na które warto wybrać się do Poznania. Każdy wielbiciel dobrych dźwięków z pewnością znajdzie w tym miesiącu coś dla siebie.

Klub Jazzowy Blue Note, mieszący się w miejscu dawnej kotłowni poznańskiego Zamku,  postarał się o ciekawy dobór znanych i lubianych polskich artystów (chociaż nie tylko)  na ten jesienny miesiąc. W klimatycznych salach klubu zagrają  w weekend 13-14 października 2012 roku Dorota Miśkiewicz, promująca swoją najnowszą płytę „Ale” oraz Renata Przemyk z Zespołem, która również może pochwalić się nowym krążkiem. Poniedziałek 15 października to dzień, w którym do klubu zawita doskonale znany zespół Closterkeller z Abracadabra Gothic Tour. Fani poezji śpiewanej z pewnością znajdą chwilę, by wybrać się do Blue Note na recital Elżbiety Adamiak. Pod koniec października zagra natomiast legenda polskiego rocka, czyli zespół T. Love.

Kultowy, poznański klub Eskulap również zatroszczył się o fanów polskich dźwięków. W Eskulapie zagrają takie znane grupy, jak IRA, która obchodzi w tym roku 25 lecie istnienia, zaś pod koniec miesiąca na scenie pojawią się: energetyczny Zakopower oraz odświeżone Stare Dobre Małżeństwo.

W SQ klub na ulicy Półwiejskiej 42 pojawi się natomiast niezwykle utalentowana Iza Lach w ramach Polish Impact 3.

Jeśli to jednak za mało, to Klub Fabrika, mieszący się na ulicy Mokrej 5 zaprasza na koncert charytatywny na którym zagra poznaniak, Jacek Mejer, lepiej znany jako Mezo. Dochód z koncertu w całości będzie przekazany na leczenie Rafała Gierchatowskiego.

22 października 2012 w Teatrze Wielkim im. Stanisława Moniuszki w Poznaniu zagra koncert pt. „To co dobre” doskonale znany Andrzej Piaseczny, zaś na Międzynarodowych Targach Poznańskich, 26 października, w ramach Koncertowej Jesieni, wystąpi zespół Coma oraz support zespołu, poznański Hope.

Jesień tego roku w Poznaniu będzie zatem bardzo muzyczna, dlatego warto wybrać się naszego miasta, nie tylko oczywiście w celach kulturalno – rozrywkowych. Na nocleg zapraszamy do hostelu Pit Stop.

komentarzy: 0 » tagi: ,

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

Comment

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <strike> <strong>