Lotniczy Poznań | Blog – Pit Stop Hostel Poznań
Logo Pitstop-hostel
       

Lotniczy Poznań

Napisano 23 października 2012 w kategorii Turystyka

Port Lotniczy Poznań-Ławica oferuje wiele atrakcyjnych kierunków turystycznych, dzięki którym możesz wybrać się w podróż swoich marzeń, spędzić niesamowite wakacje w fantastycznym miejscu, wyjechać w interesach do największych stolic europejskich, czy udać się na krótki wypad do miejsc uwielbianych przez zakupoholików.

W interesach z Poznania można się wybrać m.in w takie centra biznesu jak: Londyn, Monachium czy Warszawa. Na zakupy najlepiej polecieć do Barcelony, Mediolanu, Rzymu, Paryża, Madrytu i oczywiście stolicy Wielkiej Brytanii. Jeśli zależy Wam na przyjemnych, turystycznych wrażeniach, z Poznańskiego Lotniska wyruszyć można w takie miejsca jak: Dublin, Bolonia, Kopenhaga, Kraków, Oslo, Edynburg czy Sztokholm. Wielbiciele dobrej zabawy, koncertów i imprez również znajdą dla siebie odpowiednie kierunki: Monachium, Sztokholm, Londyn, Barcelona czy Palma de Mallorca to wspaniałe miejsca na przeżycie niezwykłego, imprezowego weekendu lub tygodnia.

Z Poznańskiego Lotniska można odlecieć w wybrane miejsce z takimi liniami lotniczymi jak: Lot, SAS, WizzAir, Ryanair, Lufthansa, Eurolot  czy Norwegian. Od tanich lini lotniczych po te nieco droższe, ale bardziej luksusowe. Wybór jest całkiem spory, dlatego warto pomyśleć nad wylotem właśnie z tego nowoczesnego lotniska.

Wybierając się w podróż warto spędzić choć jeden dzień w Poznaniu, podziwiając starówkę, spacerując po parkach, nad jeziorem Maltańskim lub po prostu relaksując się przed dalszą podróżą w naszym hostelu, z którego bardzo szybko można dotrzeć do wielu ciekawych miejsc w Poznaniu i w ciągu około 12- 15 minut dojechać na lotnisko (6km z hostelu na lotnisko) Zapraszamy!

komentarzy: 0 » tagi: , , , ,

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

Comment

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <strike> <strong>