Koncert Katie Melua | Blog – Pit Stop Hostel Poznań
Logo Pitstop-hostel
       

Koncert Katie Melua

Napisano 27 września 2012 w kategorii Rozrywka

Wielbiciele muzyki granej przez Katie Melua z pewnością nie mają na co narzekać, gdyż artystka już w listopadzie tego roku zawita do Polski ze swoją trasą koncertową. W naszym kraju zagra 3 koncerty -w  Warszawie,  Zabrzu i ostatni w Poznaniu w Hali Arena.

Brytyjska piosenkarka urodzona w Gruzji z okazji wydania w tym roku nowej płyty, pojawi się na trasie koncertowej, na której będziemy mogli usłyszeć jej najnowsze utwory , ale również największe hity z poprzednich czterech studyjnych albumów. Najnowsze dzieło artystki, zatytułowane „Secret Symphony na którym pojawiły się utwory także innych, wielkich muzyków, jest tym, czym Katie Melua zawsze chciała się podzielić z innymi.

14 listopada 2012 w Poznańskiej Hali Arena zaśpiewa dla publiczności jedna z najbardziej ciekawych artystek, z urzekającym głosem, dzięki której będziemy mieli okazję przenieść się w jej intymny, muzyczny świat. Bilety na koncerty są już dostępne. Warto zarezerwować sobie więcej niż jeden wieczór i wybrać się również przy okazji na zwiedzanie Poznania. Zapraszamy do naszego hostelu Pit Stop na odpoczynek po pełnym przeżyć koncercie.

Dla zachęty zapraszamy do posłuchania utworu z najnowszej płyty Katie Melua – Secret Symphony:

komentarzy: 0 » tagi: ,

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

Comment

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <strike> <strong>