Jesse Cook w Poznaniu | Blog – Pit Stop Hostel Poznań
Logo Pitstop-hostel
       

Jesse Cook w Poznaniu

Napisano 22 sierpnia 2012 w kategorii Kultura

Jeśli szukasz muzycznego doznania, kochasz dźwięk gitary i chcesz spędzić niezapomniany wieczór, to koniecznie wybierz się na koncert Jesse Cooka, który odbędzie się w Poznaniu. 21 września 2012 roku Jesse Cook wystąpi w Centrum Konferencyjno-Dydaktycznym Uniwersytetu Medycznego. Artysta będzie promował swój najnowszy album „The Blue Guitar Sessions”, który w Polsce ukaże się 17 września. Ósmy, studyjny album Cooka to podróż w głąb siebie, szczera, prosta muzyka płynąca z głębi serca. 14 nastrojowych utworów zapewni wielbicielom tego rodzaju muzyki samych fantastycznych doznań.

Wirtuoz gry na gitarze, charyzmatyczny kompozytor – podróżnik, którego muzyka jest połączeniem takich gatunków jak: funky jazz, muzyka latynoamerykańska, flamenco oraz world music, doskonale czuje się na scenie i tworzy utwory pełne uczucia i pasji. Kanadyjski artysta urodzony w Paryżu od ponad 17 lat tworzy muzykę, która porusza serca. Występował przed takimi gwiazdami jak Ray Charles,  B.B King czy Diana Krall, a jego utwory wykorzystywane są jako ścieżka dźwiękowa telewizyjnych seriali, show, a także Igrzysk Olimpijskich. Wielokrotnie nagradzany za swoje dzieła, niezwykle utalentowany muzyk w Polsce zagra dwa koncerty – pierwszy w Poznaniu, a drugi dwa dni później we Wrocławiu.

Zapraszamy wielbicieli muzyki new flamenco na wspaniały koncert do naszego miasta i skorzystanie z noclegu w hostelu Pit Stop. Z Hostelu do Centrum jest tylko około 2 km. Serdecznie zapraszamy!

Bilety dostępne są poprzez stronę promocyjną Jesse Cook

Posłuchaj jak prezentuje się muzyka Jesse Cooka.

komentarzy: 0 » tagi: , , ,

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

Comment

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <strike> <strong>