I Poznańskii Festiwal Piwa | Blog – Pit Stop Hostel Poznań
Logo Pitstop-hostel
       

I Poznańskii Festiwal Piwa

Napisano 7 listopada 2012 w kategorii Targi

W Sobotę, 10 listopada odbędzie się I Poznański Festiwal Piwa, który jest doskonałą okazją do bliższego zapoznania się z jednym z najbardziej ulubionych napojów alkoholowych.. Impreza odbędzie się na Międzynarodowych Targach Poznańskich w hali numer 3 (wejście od ulicy Głogowskiej) i organizowana jest przez Pub Setka oraz Ambasadę Piwa pod patronatem browaru Fortuna z Miłosławia.

W ramach tej niezwykłej imprezy każdy z odwiedzających będzie mógł wypróbować podczas degustacji piwa piwowarów domowych. Odbędzie się również giełda birofilistyczna, pokaz warzenia piwa czy ścieżka edukacyjna  pt. „Jak powstaje piwo”. Poza tym w ramach imprezy odbędzie się również  IV Poznański Konkurs Piw Domowych, jak również loterie i konkursy dla wszystkich zwiedzających.

Na Poznańskim Festiwalu Piwa będzie można spróbować piw polskich browarów, wśród których znajdziemy takie jak: Fortuna, Widawa, AleBrowar czy Artezan. Będzie można również zakupić piwa butelkowe z mniejszych polskich browarów oraz najsłynniejszych browarów z niemalże całego świata. Od godziny 13.00 do 23.00 odbędzie się biesiada piwna na której nie powinno zabraknąć wszystkich wielbicieli tego złotego trunku. Wstęp na giełdę w godzinach 8-11 jest płatny 7zł,  natomiast od godziny 11.00  można wejść za darmo.

Serdecznie zapraszamy wszystkich wielbicieli piwa do Poznania, a na nocleg po imprezie do naszego hostelu Pit – Stop.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

Comment

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <strike> <strong>