Centrum wycieczkowe Lech – Zwiedzanie Browaru | Blog – Pit Stop Hostel Poznań
Logo Pitstop-hostel
       

Centrum wycieczkowe Lech – Zwiedzanie Browaru

Napisano 10 września 2012 w kategorii Rozrywka

Wielbiciele piwa z pewnością nie mogą zrezygnować z tak wspaniałej atrakcji, jaką niewątpliwie jest zwiedzanie Browaru. Jedno z najbardziej popularnych piw w Polsce – Lech powstaje w Browarze w Poznaniu, który każdy, kto choć trochę lubi ten złocisty napój powinien odwiedzić chociaż raz w życiu. Dzięki Centrum Wycieczkowemu Lech mamy okazję na własne oczy zobaczyć to niezwykłe miejsce i wysłuchać historii browaru.

Centrum Wycieczkowe LECH przy poznańskim browarze powstało w 2003 roku i od tego czasu to wspaniałe miejsce odwiedziło już ponad 120 tysięcy osób spragnionych nie tylko informacji na temat produkcji piwa. Co zatem można zobaczyć podczas dwugodzinnej wycieczki po Browarze? Przede wszystkim mamy okazję przyjrzeć się procesom produkcji ulubionego trunku wielu osób, zobaczyć Warzelnię z ogromnymi kadziami, fermentownię z jej intensywnym zapachem drożdży piwowarskich, czy rozlewnię w której w ekspresowym tempie nalewane jest do zielonych butelek i puszek piwo. Nowoczesna technologia łączy się tutaj z tradycją, dzięki czemu Poznański Browar jest tak chętnie odwiedzanym miejscem. Oprócz tego zwiedzanie Browaru nie jest tylko i wyłącznie wycieczką, ale i dobrą zabawą, dzięki multimedialnej rozrywce. Każdy będzie mógł samodzielnie uwarzyć piwo czy zagrać w kapsle. Na koniec pamiątkowe zdjęcia i mnóstwo wrażeń z odwiedzenia Pubu w Browarze i degustacji poznańskiego płynnego złota.

By umówić się na zwiedzanie, wystarczy zadzwonić na dwa dni przed przyjazdem lub napisać maila. Dni i godziny wycieczek odbywają się od poniedziałku do soboty w godzinach 10.00 – 20.00

Centrum Wycieczkowe LECH
Ul. Szwajcarska 11
61-285 Poznań

Zapraszamy do odwiedzenia tego niezwykłego miejsca oraz do zamówienia noclegu w Poznaniu w wygodnym hostelu Pit Stop. Centrum Wycieczkowe od Hostelu dzieli jedynie 30 minut samochodem.  Serdecznie zapraszamy.
 

komentarzy: 0 »

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

Comment

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <strike> <strong>